Účasť a umiestnenie na súťažiach
Účasť a umiestnenie na súťažiach:
Majstrovstvá BB-kraja Zvolen 2010 – zúčastnili sa všetky dievčatá klubu, najlepšie umiestnenie: v kategórii Najmladšia prípravka – Daniela Buková 2.miesto
v kategórii Mladšia prípravka – Slávka Pobjecká 1.miesto, Michaela Klincová 2.miesto,
v kategórii Najstaršia prípravka – Alica Števlíková - 1.miesto, Veronika Okrúhlicová-2.miesto, Kristína Vajcíková-3.miesto
Súťaž prípraviek Nitra 2010 - zúčastnilo sa 11 našich dievčat, najlepšie umiestnenie:
Kategória II. : Danielka Buková 6.miesto,
Kategória III.: Veronika Mojžišová 7.miesto, Slávka Pobjecká 8.miesto
Kategória IV.: Alica Števlíková 9.miesto
MS v kulturistike a fitnes Brusno október 2010- zúčastnilo sa 15 dievčat v 3 pódiových skladbách a získali 1.,2. a 3. Miesto
Účasť na súťažiach:
Rapid CUP Bratislava marec 2011- zúčastnili sa 4 dievčatá
Majstrovstvá BB-kraja Brusno 2011– zúčastnilo sa 9 dievčat, najlepšie umiestnenie:
Kategória Mladšia prípravka: Nikol Koreňová-1.miesto, Daniela Buková-2.miesto
Kategória Najstaršia prípravka: Tereza Sluková-3.miesto, Slávka Pobjecká-4.miesto,
Kategória Mladšie žiačky – Alica Števlíková-1.miesto, Kristína Jarinová-2.miesto,
Súťaž prípraviek Čeburaška Nitra jún 2011 – zúčastnili sa 4 dievčatá, umiestnenie:
Kategória III.: Nikol Koreňová-10.miesto, Daniela Buková-11.miesto
Kategória IV.: Veronika Mojžišová-12.miesto, Slávka Pobjecká-13.miesto
Pohár MDD Bratislava jún 2011 – zúčastnilo sa 5 dievčat
Vianočná Nitra –december 2011- zúčastnili sa 2 dievčatá
Rapid CUP Memoriál L.Schonovej- 24.3.2012 – zúčatnilo sa 5 dievčat
Súťaž prípraviek Čeburaška Nitra 31.3.2012 – zúčastnili sa 3 dievčatá
Majstrovstvá BB-kraja Zvolen 12.5.2012 – zúčastnilo sa 14 dievčat, najlepšie umiestnenie:
Kategória Mladšia prípravka: Simona Sanitrárová-2.miesto
Kategória Najstaršia prípravka: Daniela Buková-1.miesto, Tamara Šintajová-2.miesto, Ester Rohrbock - 4.miesto
Kategória Mladšie žiačky: Veronika Mojžišová-1.miesto, Kristína Vajcíková-2.miesto, Slávka Pobjecká-3.miesto, Kristína Jarinová-4.miesto, Lea Štefková-5.miesto
Oblastné Majstrovstvá Východ 19.5.2012 Liptovský Mikuláš– zúčastnili sa 2 dievčatá v kategórii mladších žiačok.
Medzinárodná súťaž skupinových skladieb Veselský Pohár – Moravský Písek 20.10.2012- súťaže sa zúčastnilo 11 dievčat v dvoch skupinových skladbách.
Medzinárodná súťaž Vianočná Nitra 8.12.2012 – zúčastnili sa 3 dievčatá, umiestnenie:
Kategória MINI 1 - 2005: Simona Sanitrárová – 5.miesto
Kategória MINI-2004: Daniela Buková-11.miesto
Kategória MLADŠIE NÁDEJE-2003 : Slávka Pobjecká-7.miesto
Medzinárodná súťaž Pribinov pohár – 20.4.2013 – Nitra
Súťaže sa zúčastnili tri dievčatá v dvoch kategóriách
Majstrovstvá žilinského, trenčianskeho, košického a banskobystrického kraja -
Liptovský Mikuláš 18.5.2013 – súťaže sa zúčastnili 2 dievčatá v kategórii
Mladšie žiačky : Daniela Buková 1.miesto a Nikol Koreňová 2.miesto
Oblastná kvalifikácia Východ 25.5.2013 Bardejov - súťaže sa zúčastnili 2 dievčatá v kategórii
Mladšie žiačky : Daniela Buková 9.miesto a Nikol Koreňová 12.miesto
Medzinárodná súťaž Charm CUP – 9.6.2013 – Prešov
Súťaže sa zúčastnili 3 dievčatá v dvoch kategóriách
1. Simona Sanitrárová – 4.miesto
2. Nikol Koreňová – 2.miesto a Daniela Buková – 3.miesto